Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnleri BBG evi

YazarMesaj
SlwOrM
Admin
Admin
SlwOrM

İnleri BBG evi Empty
MesajKonu: İnleri BBG evi   İnleri BBG evi EmptyPtsi Ara. 17, 2007 9:38 am

17/12/2007

Dün gece hiç uyumadım. Harekátı anı anına Genelkurmay’da görüntülü olarak çıplak gözle izledim. TSK’nın geldiği düzeyi gördük, gururlandık. Kış da olsa, kar da yağsa, mağarada da olsalar, bulup vururuz. Artık bizim için onların kampları ’BBG Evi’ gibidir.

KUZEY Irak’taki PKK hedeflerini gece yarısı yerle bir eden hava operasyonunun ardından Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Kanal D Haber Gurup Başkanı M. Ali Birand’ın sorularını yanıtladı. Gece boyu hiç uyumadan harekátı yöneten Büyükanıt, Birand’a "Dün gece hiç uyumadım. Sabah evime gelirken huzur içindeydim. Türk Silahlı Kuvvetleri ile gurur duyuyorum" dedi. Harekátı birebir izlediğini söyleyen Orgeneral Büyükanıt şöyle konuştu:

YERLE BİR ETTİK

"Türk Silahlı Kuvvetleri ile gurur duyuyorum. Dün gece bütün harekátı anı anına Genelkurmay Harekát Merkezi’nden görüntülü olarak çıplak gözle izledim. Komutanlarla birlikteydik. Ve gördüklerimizle gururlandık. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin geldiği düzeyi gördük. Önce uçaklar harekáta katıldı. Ardından, Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın uzun menzilli silahları, topları devreye girdi. Tüm hedefler yerle bir edildi.

KAZA DAHİ OLMAZ

Şimdi bir Kuzey Iraklı köylünün öldüğü söyleniyor. Size, kesinlikle şunu belirtebilirim ki, bir tek sivil, tek bir köy vurulmamıştır. Daha önceden kesinlikle saptanmış olan PKK kampları vurulmuştur. Kaza dahi olamaz, sözkonusu değildir. Zaten 10 köy vurulmuş olsaydı, herhalde bir kişi değil çok daha fazla insan ölürdü. Burada sayılara takılmayın, kaç kişinin vurulduğuna takılmayın, zira şu anda bunu söyleyecek durumda da değilim.

KAR-KIŞ VURURUZ

Uzun yıllardan sonra ilk defa son derece başarılı bir harekát yapılmıştır. Dün gece hiç uyumadım. Türk Silahlı Kuvvetleri, Türk halkına ve bütün dünyaya şu mesajı vermiştir; kış da olsa, kar da yağsa, mağarada da yaşasalar biz onları bulup, vururuz. ’Artık kış geldi, yaz geldi’ yok. Bu harekátlar her zaman devam edecektir. İstihbarat açısından da hiç bir sıkıntımız yok. PKK, artık ayağını denk alsın. Unutmasın ki; artık bizim için onların kampları ’BBG Evi’ gibidir.

Biri Bizi Gözetliyor Evi (BBG Evi): İnsanların özel hayatlarını gözler önüne sergileyen televizyon programı.
http://super.highforum.net

İnleri BBG evi
1 sayfadaki 1 sayfası