Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik

2 posters
YazarMesaj
SlwOrM
Admin
Admin
SlwOrM

Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik Empty
MesajKonu: Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik   Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik EmptyPaz Ocak 06, 2008 9:03 pm

Genişbant internet bağlantısının yanı sıra abonelerine yenilikçi çözüm ve hizmetler sunan TTNet, Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek ADSL abonelerine ücretsiz şarkı indirebilecekleri Türkiye’nin müzik portali TTNetMüzik’i hizmete sundu. TTNet ADSL aboneleri, dijital ortamdaki şarkıları www.ttnetmuzik.com adresinden bilgisayarlarına kaydedebilecek.

TTNet Genel Müdürü Okay Eğdirici, MÜ-YAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Forta, MESAM Yönetim Kurulu Başkanı A. Rıza Binboğa, MSG Yönetim Kurulu Başkanı Garo Mafyan, MÜYORBİR Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kocatepe ve pop müzik sanatçısı Tarkan’ın katılımıyla bugün Doğuş OtoMotion’da gerçekleştirilen basın toplantısında duyurulan TTNetMüzik ile
http://super.highforum.net
beckhamali

beckhamali

Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik Empty
MesajKonu: Geri: Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik   Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 4:55 pm

evet çok güzel bir şey lime vire yle felan ugraşmaya gerek kalmıyor

Yasal dijital müziğin adresi: TTNetMüzik
1 sayfadaki 1 sayfası